
Акумулятор 180Ah-12v Energizer CP (Энеджайзер) 1000A (L+лівий) 513х223х223 B00 (пуск)
10 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237784141
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 1000
Місткість батареї [Ач] 180
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 1777720 CLAAS
- 1427089 DAF
- 1440623 DAF
- 1689803 DAF
- 1623082 FODEN TRUCKS
- 2994567 IVECO
- 1440623 LEYLAND
- 07 97020 1750 MAN
- 07 97020 1755 MAN
- 07 97020 1756 MAN
- 7970201752 MAN
- 81 26601 0118 MAN
- 81.26601-0129 MAN
- 000 982 42 08 MERCEDES
- 003 541 05 01 MERCEDES
- A 003 541 05 01 MERCEDES
- A0009824208 MERCEDES
- 74 21 293 376 RENAULT
- 1421131 SCANIA
- 1421132 SCANIA
- 1447570 SCANIA
- 1447571 SCANIA
- 1748913 SCANIA
- 1748914 SCANIA
- 1748917 SCANIA
- 1748918 SCANIA
- 20393424 VOLVO
- 20393425 VOLVO
- 21293376 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 180 А. г |
| Пусковий струм | 1100 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 44 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 680 108 100 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 680 108 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 080 ₴


