
Акумулятор 55Ah-12v 4MAX (Фомакс) 470A (R+правий) 242x175x190 B13 (пуск)
3 020 ₴
- Немає в наявності
- Код: E74F2A
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 470
Місткість батареї [Ач] 55
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4Max |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 55 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 470 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 020 ₴



