
Акумулятор 75Ah-12v 4MAX (Фомакс) 700A (R+правий) 278x175x175 B13 (пуск)
3 910 ₴
- Готово до відправки
- Код: E74F51
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 700
Місткість батареї [Ач] 75
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 000 915 105 AE AUDI
- 000 915 105 AF AUDI
- 61 21 6 927 454 BMW
- 61 21 7 570 682 BMW
- 61217550492 BMW
- 61217553952 BMW
- 61217604816 BMW
- 61218361193 BMW
- 61218381726 BMW
- 61218381730 BMW
- 61218381734 BMW
- 12 772 115 CHEVROLET
- 1201212 CHEVROLET
- 88865244 CHEVROLET
- 88901152 CHEVROLET
- 89022168 CHEVROLET
- 92 257 436 CHEVROLET
- BE0H6680AA CHRYSLER
- VE0H6680AA CHRYSLER
- 5600 JX CITROËN
- 5600 QA CITROËN
- 5600 QR CITROËN
- 5600 SX CITROËN
- 5600LT CITROËN
- 7905525567 CITROËN
- 93189922 CITROËN
- 000 982 3108 EVOBUS
- A0009823108 EVOBUS
- 6000625636 FIAT
- 1128793 FORD
- 1678091 FORD
- 1U2J 10655 E4A FORD
- ME8U2J10655GB FORD
- ME8U2JP10655GB FORD
- VYC1510655AA FORD
- 31500-SEF-E00 HONDA
- 31500-T1G-E01 HONDA
- 31500-TZ3-A11 HONDA
- 31500-TZ7-A01 HONDA
- 31500SWYE020M1 HONDA
- 31500T1GE010M1 HONDA
- 31500TGE010M1 HONDA
- 31500TZ3100M HONDA
- 371103A100 HYUNDAI
- 37110A6200 HYUNDAI
- 37110C8680 HYUNDAI
- DP370APU074CH0U HYUNDAI
- LP370APE074CH0 HYUNDAI
- 2994558 IVECO
- 02LNC1250AA JAGUAR
- LNC1250AA JAGUAR
- 332/L2518 JCB
- 708/01700 JCB
- 729/10058 JCB
- 729/10095 JCB
- 02LNC1250AA LAND ROVER
- LNC1250AA LAND ROVER
- YGD000120 LAND ROVER
- 000 982 04 08 MERCEDES
- 000 982 31 08 MERCEDES
- 000 982 37 08 MERCEDES
- 002 541 68 01 MERCEDES
- 002 541 70 01 MERCEDES
- A 002 541 68 01 MERCEDES
- A 002 541 70 01 MERCEDES
- A0009820408 MERCEDES
- A0009823108 MERCEDES
- A0009823708 MERCEDES
- 24410EB00A NISSAN
- B441075E0MVA NISSAN
- 1201212 OPEL
- 12772115 OPEL
- 1777871 OPEL
- 95530794 OPEL
- 5600 JX PEUGEOT
- 5600 QA PEUGEOT
- 5600 QR PEUGEOT
- 5600LT PEUGEOT
- 7905 525 567 PEUGEOT
- 99661107020 PORSCHE
- 99961107020 PORSCHE
- 24 41 000 04R RENAULT
- 24 41 020 59R RENAULT
- 24410-0519R RENAULT
- 244104AA0A RENAULT
- 77 01 376 965 RENAULT
- 77 11 222 781 RENAULT
- 77 11 238 598 RENAULT
- 82 00 377 287 RENAULT
- 86 71 004 005 RENAULT
- 8671016930 RENAULT
- 93453874 RENAULT
- B441075E0MVA RENAULT
- 127991128 SAAB
- 93189440 SAAB
- 28800 56638 83 TOYOTA
- 28800 57412 83 TOYOTA
- 28800-0G020 TOYOTA
- 28800-0G050 TOYOTA
- 288000L670 TOYOTA
- 288000Y180 TOYOTA
- 28800YZZUG TOYOTA
- BCI-096 TOYOTA
- 11306682 VOLVO
- 11802715 VOLVO
- 14156913 VOLVO
- 30772221 VOLVO
- 000 915 105 AE VW
- 000 915 105 AF VW
- 000 915 105 DG VW
- 99961107020 VW
- 99961107021 VW
- JZW 915 105 A VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Кальцієві (Ca/Ca) |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 700 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | 4Max |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S40 080 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 910 ₴



