
Акумулятор 90Ah-12v 4MAX ECOLINE (Фомакс) 720A (R+правий) 353x175x175 B13 (пуск)
4 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: E75B21
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 353
Струм холодного пуску, EN [A] 720
Місткість батареї [Ач] 90
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- AD4310655AA ASTON MARTIN
- 61212158642 BMW
- 61218363911 BMW
- 61218363912 BMW
- 61218381751 BMW
- 61218381754 BMW
- 61218381757 BMW
- 61219069482 BMW
- 12772107FR CHEVROLET
- 22859692GP CHEVROLET
- 24446353 CHEVROLET
- 93197903 CHEVROLET
- 1681056780 CITROËN
- 1 135 514 FORD
- 7M0 915 105 C FORD
- 02C2P24168 JAGUAR
- 6W8310655CC JAGUAR
- C2P24168 JAGUAR
- 02C2P24168 LAND ROVER
- 6W8310655CC LAND ROVER
- 1201305 OPEL
- 12772107FR OPEL
- 19 001 900 OPEL
- 22859692GP OPEL
- 24446353 OPEL
- 91158373 OPEL
- 9201472 OPEL
- 93197903 OPEL
- 28800-YZZIF TOYOTA
- 28800YZZHW TOYOTA
- 30659796 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 700 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | 4Max |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S30 120 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S30 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 590 ₴



