
Акумулятор 70Ah-12v VARTA BD(E23) (ВАРТА) 630A (R+правий) 261х175х220 (Азія) B13 (пуск)
4 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 523799
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 220
Довжина [мм] 261
Струм холодного пуску, EN [A] 630
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 37110-27202 | Mobis |
| 37110-3A100 | Mobis |
| 28800-03044 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-17121 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 2880038080 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 630 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 570 412 063 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 570 412 063 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 940 ₴



