
Акумулятор автомобільний 200Ah-12v 4MAX (Фомакс) 1000A (L+лівий) 518x223x223 B00 (пуск)
9 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: E74F24
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 518
Струм холодного пуску, EN [A] 1000
Місткість батареї [Ач] 200
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Пусковий струм | 1000 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | 4Max |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 42.05 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092T30800 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092T30800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 090 ₴




