
Акумулятор 80Ah-12v VARTA (Варта) BLUE DYNAMIC (F17) 740A (R+правий) 315x175x175 B13 (пуск)
6 430 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237292178
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 740
Місткість батареї [Ач] 80
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 61212158447 BMW
- 61212158641 BMW
- 1201002 CHEVROLET
- 12772108 CHEVROLET
- 12772108FS CHEVROLET
- 13390016GF CHEVROLET
- 13500771 CHEVROLET
- 93197904 CHEVROLET
- 95519153 CHEVROLET
- 1609233080 CITROËN
- 1615090680 CITROËN
- X991451000090 FENDT
- X991451000420 FENDT
- 5804060746092 FIAT / LANCIA
- HS-No4 FIAT / LANCIA
- 1426522 FORD
- 1682038 FORD
- 1893668 FORD
- 1917574 FORD
- 2039763 FORD
- 2183013 FORD
- 2247689 FORD
- 4896709 FORD
- 8G9J10655PB FORD
- 8G9N-10655-PA x 1 FORD
- 8G9N-10655-PA x 2 FORD
- 8G9N10655PA FORD
- 8G9N10655PB FORD
- 8G9NP10655PA FORD
- EV6T10655DA FORD
- GK2T10655DB FORD
- ME8U2J10655KA FORD
- ME8U2JP10655KA FORD
- YGD500190 LAND ROVER
- 1201002 OPEL
- 12772108 OPEL
- 12772108FS OPEL
- 13390016GF OPEL
- 13500771 OPEL
- 9111578 OPEL
- 93197904 OPEL
- 93850177 OPEL
- 95519153 OPEL
- 95527532 OPEL
- 95530726 OPEL
- 1609233080 PEUGEOT
- 1615090680 PEUGEOT
- 99961108020 PORSCHE
- 7711230453 RENAULT
- 30659795 VOLVO
- 3072224 VOLVO
OE номера
- 61212158447 BMW
- 61212158641 BMW
- 1201002 CHEVROLET
- 12772108 CHEVROLET
- 12772108FS CHEVROLET
- 13390016GF CHEVROLET
- 13500771 CHEVROLET
- 93197904 CHEVROLET
- 95519153 CHEVROLET
- 1609233080 CITROËN
- 1615090680 CITROËN
- X991451000090 FENDT
- X991451000420 FENDT
- 5804060746092 FIAT / LANCIA
- HS-No4 FIAT / LANCIA
- 1426522 FORD
- 1682038 FORD
- 1893668 FORD
- 1917574 FORD
- 2039763 FORD
- 2183013 FORD
- 2247689 FORD
- 4896709 FORD
- 8G9J10655PB FORD
- 8G9N-10655-PA x 1 FORD
- 8G9N-10655-PA x 2 FORD
- 8G9N10655PA FORD
- 8G9N10655PB FORD
- 8G9NP10655PA FORD
- EV6T10655DA FORD
- GK2T10655DB FORD
- ME8U2J10655KA FORD
- ME8U2JP10655KA FORD
- YGD500190 LAND ROVER
- 1201002 OPEL
- 12772108 OPEL
- 12772108FS OPEL
- 13390016GF OPEL
- 13500771 OPEL
- 9111578 OPEL
- 93197904 OPEL
- 93850177 OPEL
- 95519153 OPEL
- 95527532 OPEL
- 95530726 OPEL
- 1609233080 PEUGEOT
- 1615090680 PEUGEOT
- 99961108020 PORSCHE
- 7711230453 RENAULT
- 30659795 VOLVO
- 3072224 VOLVO
- 99961108020 VW
- 99961108021 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 80 А. г |
| Пусковий струм | 740 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 580 406 074 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 430 ₴




