
Акумулятор 74Ah-12v VARTA (Варта) SILVER DYNAMIC (E38) 750A (R+правий) 278x175x175 B13 (пуск)
5 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 523726
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 750
Місткість батареї [Ач] 74
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 4A0915105B AUDI
- 4A0915105C AUDI
- 4A0915105D AUDI
- 4A0915105E AUDI
- 4A0915105F AUDI
- PM32555PB BENTLEY
- 9201470 CHEVROLET
- 95507663 CHEVROLET
- 95519152 CHEVROLET
- 95519699 CHEVROLET
- 0001777930 CLAAS
- 50503183 FIAT
- 60677709 FIAT
- 1072348 FORD
- 1130886 FORD
- 1130888 FORD
- 1U2J-10655-C4A FORD
- 24410-AY60E NISSAN
- KE24165D00NY NISSAN
- 1201264 OPEL
- 19001646 OPEL
- 19003130 OPEL
- 19023517 OPEL
- 19201470 OPEL
- 19201873 OPEL
- 6201271 OPEL
- 6201272 OPEL
- 6777172 OPEL
- 90540477 OPEL
- 91158372 OPEL
- 91158376 OPEL
- 9159075 OPEL
- 9201470 OPEL
- 95507663 OPEL
- 95519152 OPEL
- 95519699 OPEL
- 92861107020 PORSCHE
- 99961105520 PORSCHE
- 7701376973 RENAULT
- 7711130089 RENAULT
- 1L0915105D SEAT
- 191915105AB VW
- 191915105M VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Пусковий струм | 750 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 574402075 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴



