
Акумулятор 45Ah-12v Energizer Plus (Енеджайзер) тонк. клема 330A (L+лівий) АЗІЯ (238х129х227) (пуск)
2 720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237784116
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 129
Висота [мм] 227
Довжина [мм] 238
Струм холодного пуску, EN [A] 330
Місткість батареї [Ач] 45
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 545 157 033 |
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 227 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 228 мм |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 330 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 45Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴


