
Акумулятор 77Ah-12v 4MAX (Фомакс) 760A (R+правий) 278x175x190 B13 (пуск)
3 910 ₴
- Готово до відправки
- Код: E74F57
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 760
Місткість батареї [Ач] 77
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 4D0 915 105 A AUDI
- 4D0915105 AUDI
- 4F0 915 105 A AUDI
- 61 21 7 604 813 BMW
- 61214141569 BMW
- 61217604814 BMW
- 61217604816 BMW
- 61218361192 BMW
- 61218381741 BMW
- 93453874 CHEVROLET
- 1609232480 CITROËN
- 1638948680 CITROËN
- 5600 GR CITROËN
- 5600 RC CITROËN
- 5600 SL CITROËN
- 5600RW CITROËN
- 5600TC CITROËN
- 7905525777 CITROËN
- E364043 CITROËN
- 003 541 7301 EVOBUS
- A0035417301 EVOBUS
- 1334384080 FIAT
- 46413856 FIAT
- 46810025 FIAT
- 50503179 FIAT
- 50503182 FIAT
- 51778213 FIAT
- 60627931 FIAT
- 60672124 FIAT
- 60672128 FIAT
- 60677708 FIAT
- 60779202 FIAT
- 71716988 FIAT
- 71719456 FIAT
- 71730468 FIAT
- 71731659 FIAT
- 71736356 FIAT
- 71747718 FIAT
- 71751143 FIAT
- 7571547 FIAT
- 1133130 FORD
- 1U2J 10655 D4A FORD
- VCY1510655AA FORD
- 31500SEFE01HE HONDA
- 31500SEFE11HE HONDA
- 0009820108 MERCEDES
- 0009829908 MERCEDES
- 002405410201 MERCEDES
- 003 541 73 01 MERCEDES
- 005 541 20 01 MERCEDES
- 005 541 24 01 MERCEDES
- 240 541 02 01 MERCEDES
- 431347 MERCEDES
- 444592 MERCEDES
- 523632 MERCEDES
- 9069820108 MERCEDES
- A 003 541 73 01 MERCEDES
- A 005 541 20 01 MERCEDES
- A 005 541 24 01 MERCEDES
- A 906 982 01 08 MERCEDES
- A0009820108 MERCEDES
- A0009829908 MERCEDES
- A2405410201 MERCEDES
- 61 21 7 567 388 MINI
- 24410 2X101 NISSAN
- 244103X10A NISSAN
- 24410JD13A NISSAN
- KE24170D00NY NISSAN
- KE24175E00NY NISSAN
- 19001895 OPEL
- 19001898 OPEL
- 93453874 OPEL
- 95530794 OPEL
- 1609232480 PEUGEOT
- 1638948680 PEUGEOT
- 5600TC PEUGEOT
- 7905525777 PEUGEOT
- 99961107000 PORSCHE
- 99961107500 PORSCHE
- 6001547711 RENAULT
- 8200472779 RENAULT
- 1L0 915 105 E SEAT
- 3B0915105B SKODA
- 8E0 915 105 B SKODA
- 28800-0N040 TOYOTA
- 28800YZZHY TOYOTA
- 30745775 VOLVO
- 30772219 VOLVO
- 30772220 VOLVO
- 30772223 VOLVO
- 31255361 VOLVO
- 31255362 VOLVO
- 31255363 VOLVO
- 000 915 105 AE VW
- 000 915 105 AF VW
- 1H0 915 105 C VW
- 1H0915105A VW
- 1J0 915 105 C VW
- 1J0 915 105 M VW
- 1J0 915 105 N VW
- 1J0915105G VW
- 2D0915105 VW
- 3D0 915 105 VW
- 4D0 915 105 A VW
- 4D0915105 VW
- 4F0 915 105 A VW
- 7D0915105B VW
- 7D0915105C VW
- 8E0 915 105 B VW
- 8K0 915 105 C VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 77 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | 4Max |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 17.5 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S50080 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 910 ₴







