
Акумулятор 70Ah-12v VARTA BD(E24) (ВАРТА) 630A (L+лівий) 261х175х220 (Азія) B13 (пуск)
4 720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 523707
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 220
Довжина [мм] 261
Струм холодного пуску, EN [A] 630
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 9118695 CHEVROLET
- 93168573 CHEVROLET
- EC0730008 CHEVROLET
- X991451000360 FENDT
- 5684050556062 FIAT / LANCIA
- AF-D26R FIAT / LANCIA
- 3703010F00 GREAT WALL
- 3703100K00 GREAT WALL
- 3703100T15 GREAT WALL
- 31500SP0021HE HONDA
- 31500SP0041HE HONDA
- HR807700 HYUNDAI
- MZ690087 MITSUBISHI
- Z2157070 MITSUBISHI
- 2441059Y61 NISSAN
- 24410P0701 NISSAN
- B441080E1HVA NISSAN
- 93168573 OPEL
- EC0730008 OPEL
- 2441038301 RENAULT
- 24410D1514 RENAULT
- 24410P8010 RENAULT
- B441080E1HVA RENAULT
- 82110AJ002 SUBARU
- 28800-54020 TOYOTA
- 28800-YZZAH TOYOTA
- 28800-YZZAT TOYOTA
- 2880017120 TOYOTA
- 2880017121 TOYOTA
- 2880030082 TOYOTA
- 2880031410 TOYOTA
- 2880033111 TOYOTA
- 2880038080 TOYOTA
- 2880038100 TOYOTA
- 2880050160 TOYOTA
- 288005604983 TOYOTA
- 288005702483 TOYOTA
- 2880087327000 TOYOTA
- 28800YZZJD TOYOTA
- 28800YZZJH TOYOTA
- 1235780 VOLVO
- J2880004030 VW
- J7AZZZ90017 VW
OE номера
- 9118695 CHEVROLET
- 93168573 CHEVROLET
- EC0730008 CHEVROLET
- X991451000360 FENDT
- 5684050556062 FIAT / LANCIA
- AF-D26R FIAT / LANCIA
- 3703010F00 GREAT WALL
- 3703100K00 GREAT WALL
- 3703100T15 GREAT WALL
- 31500SP0021HE HONDA
- 31500SP0041HE HONDA
- HR807700 HYUNDAI
- MZ690087 MITSUBISHI
- Z2157070 MITSUBISHI
- 2441059Y61 NISSAN
- 24410P0701 NISSAN
- B441080E1HVA NISSAN
- 93168573 OPEL
- EC0730008 OPEL
- 2441038301 RENAULT
- 24410D1514 RENAULT
- 24410P8010 RENAULT
- B441080E1HVA RENAULT
- 82110AJ002 SUBARU
- 28800-54020 TOYOTA
- 28800-YZZAH TOYOTA
- 28800-YZZAT TOYOTA
- 2880017120 TOYOTA
- 2880017121 TOYOTA
- 2880030082 TOYOTA
- 2880031410 TOYOTA
- 2880033111 TOYOTA
- 2880038080 TOYOTA
- 2880038100 TOYOTA
- 2880050160 TOYOTA
- 288005604983 TOYOTA
- 288005702483 TOYOTA
- 2880087327000 TOYOTA
- 28800YZZJD TOYOTA
- 28800YZZJH TOYOTA
- 1235780 VOLVO
- J2880004030 VW
- J7AZZZ90017 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 630 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 570 413 063 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 270 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 720 ₴



