
Акумулятор 74Ah-12v VARTA (Варта) BLUE DYNAMIC (E12) 680A (L+лівий) 278x175x190 B13 (пуск)
5 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 523717
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 680
Місткість батареї [Ач] 74
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- BERH6680AA CHRYSLER
- 5600CY CITROËN
- 5600X8 CITROËN
- 0001778000 CLAAS
- X991451000010 FENDT
- 5704100646062 FIAT / LANCIA
- AF-H6R FIAT / LANCIA
- 93168886 OPEL
- 5600CY PEUGEOT
- 5600X8 PEUGEOT
- 400107918 SAAB
- 400126397 SAAB
- 400130019 SAAB
- 28800-0L671 TOYOTA
- 28800-0L672 TOYOTA
- 28800-YZZBB TOYOTA
- 288000L670 TOYOTA
- 28800YZZHD TOYOTA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Пусковий струм | 680 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 574 013 068 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴




