
Акумулятор 95Ah-12v VARTA (Варта) BLUE DYNAMIC (G7) 830A (R+правий) 306x173x225 (Азія) B01 (пуск)
7 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 523797
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 225
Довжина [мм] 306
Струм холодного пуску, EN [A] 830
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 830 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 595 404 083 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 95Ah |
| Сумісність із моделлю | Bluebird, Bongo, 626, IS, ix35, ix55, 3, KB, Sonata, Sorento, C-Crosser, Outlander, Pajero, Pajero Sport, Aria, Elantra, Xenon, Sportage, Picnic, Patrol, ES, L200, CRESSIDA, Cabstar, Land Cruiser, Porter, Prado, Primera, Carnival, 4007, K2500, Terracan, Previa, RAV4, Magentis, Tacoma, Rexton, Tucson, Grand Vitara, Telcoline, Rugger, Crown, Corolla, Corona, Ceres, Avensis, Santa Fe, D-Max, Besta, H-1 / Starex, CX-7, Haval 5, HiAce, Hilux, 6 |
| Сумісність із маркою | Citroen, Great Wall, Lexus, Daihatsu, Peugeot, Toyota, Nissan, Suzuki, Hyundai, ТА, Isuzu, Mazda, Kia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴




