
Акумулятор 62Ah-12v Exide EXCELL (242х175х190), R, EN540 R+правий
4 160 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237607311
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 540
Місткість батареї [Ач] 62
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 4797405 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 50503188 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 51018462 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 51867611 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 519624980 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 60627452 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 60627454 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 606777060 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71751140 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 000915105DE | BENTLEY |
| 5K0915105E | BENTLEY |
| 61 21 6 920 804 | BMW/MINI |
| 61 21 6 927 453 | BMW/MINI |
| 61 21 8 377 139 | BMW/MINI |
| 61 21 8 385 391 | BMW/MINI |
| 61 21 8 386 950 | BMW/MINI |
| ME8U2J-10655-BA | FORD |
| ME8U2J10655FB | FORD |
| ME8U2JP10655FB | FORD |
| 13165237 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 400129987 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95492105 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95520283 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 315001E020M1 | HONDA |
| 31500S1AG01HE | HONDA |
| A 000 982 30 08 | MERCEDES-BENZ |
| A 451 541 01 02 | MERCEDES-BENZ |
| ZUA000027E | MG (SAIC) |
| MZ690082 | MITSUBISHI/FUSO |
| 01579A101K | Mobis |
| 37110-1D600 | Mobis |
| E3710055C0 | Mobis |
| E3710062C0 | Mobis |
| 2441000QAP | Nissan |
| 24410-3X90A | Nissan |
| B4410-61D0M-VA | Nissan |
| 1609232680 | PEUGEOT/CITROEN |
| 55559 | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600 JW | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600 QP | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600GV | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600JY | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600KH | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600TJ | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600VF | PEUGEOT/CITROEN |
| 244109494R | RENAULT/DACIA |
| 6001547710 | RENAULT/DACIA |
| 77 01 381 062 | RENAULT/DACIA |
| 77 11 355 485 | RENAULT/DACIA |
| 7700427648 | RENAULT/DACIA |
| 86 71 016 918 | RENAULT/DACIA |
| 8671004004 | RENAULT/DACIA |
| 33610-86CB0 | SUZUKI |
| 28800-0D350 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0T010 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-0T060 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800YZZHA | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 000 915 105 DE | VAG |
| 1J0 915 105 AC | VAG |
| 535 915 105 | VAG |
| 5GM915105D | VAG |
| 5GM915105E | VAG |
| 5K0 915 105 D | VAG |
| 5K0 915 105 E | VAG |
| 8E0 915 105 G | VAG |
| 8E0 915 105 H | VAG |
| 8K0 915 105 H | VAG |
| 8N7 915 105 A | VAG |
| 8N7 915 105 AK | VAG |
| JZW915105 | VAG |
| 30659797 | VOLVO |
| 30745774 | VOLVO |
| 30772211 | VOLVO |
| 9139291 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 62 А. г |
| Пусковий струм | 540 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EB620 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 160 ₴



