
Акумулятор 72Ah-12v CARTECHNIC ULTRA POWER (Картехнік) 680A (R+правий) 278x175x175 B13 (пуск)
3 630 ₴
- Немає в наявності
- Код: CEF7AC
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник CARTECHNIC
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 680
Місткість батареї [Ач] 72
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 61218363901 BMW
- 61218363902 BMW
- 61218381711 BMW
- 61218381714 BMW
- 61218381717 BMW
- 61219069480 BMW
- 50503181 FIAT
- 60672126 FIAT
- 60677707 FIAT
- 71716340 FIAT
- 1U2J-10655-C4A FORD
- 3U2J-10655-DA FORD
- 1201280 OPEL
- 19001894 OPEL
- 90 540 295 OPEL
- 9195675 OPEL
- 7701376973 RENAULT
- 7711222787 RENAULT
- 1L0915105C SEAT
- 33610-83E40 SUZUKI
- 191915105AB VW
- 191915105K VW
- 191915105L VW
- 191915105M VW
- 191915105N VW
- 191915105P VW
- 191915105Q VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Пусковий струм | 680 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Cartechnic |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 15.93 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | CART572409068 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴



