
Акумулятор 74Ah-12v DECARO PROFI (Декаро) 720A (R+правий) 278x175x190 B13 (пуск)
4 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371146624
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник DECARO
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 720
Місткість батареї [Ач] 75
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 7711424423 | DACIA |
| A 004 541 86 01 | MERCEDES-BENZ |
| 7711424423 | RENAULT |
| 000 915 105 DG | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Пусковий струм | 720 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Decaro |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 6СТ-74 А3 (0) PRO |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 6СТ-74 А3 (0) PRO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴


