
Акумулятор 52Ah-12v AFA (АФА) 470A (R+правий) 207x175x190 (пуск)
2 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237830521
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник AFA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 470
Місткість батареї [Ач] 52
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 5600JZ | PEUGEOT/CITROEN |
| 77 11 238 596 | RENAULT/DACIA |
| 7N0 915 105 | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 52 А. г |
| Пусковий струм | 470 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | AFA |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 11 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 552 400 047 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 552 400 047 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴



