
Акумулятор автомобільний 45Ah-12v 4MAX (Фомакс) 450A (R+правий) 207х175х175 (пуск)
2 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: E74F1F
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 450
Місткість батареї [Ач] 45
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BAT45/450R/4MAX |
| Виробник | 4Max |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 11.7 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 207 мм |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 450 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 45Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴







