
Акумулятор автомобільний 85Ah-12v 4MAX (Фомакс) 850A (R+правий) 315x175x175 B13 (пуск)
4 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: G04IWB
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 850
Місткість батареї [Ач] 85
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 1J0 915 105 AG AUDI
- 4F0915105B AUDI
- 8D0915105C AUDI
- 8D0915105D AUDI
- 8D0915105H AUDI
- 8ZO 915 105 D AUDI
- 61214141570 BMW
- 61218361194 BMW
- 61218363903 BMW
- 61218363904 BMW
- 61218363905 BMW
- 61218363906 BMW
- 61218376450 BMW
- 61218381740 BMW
- 61218381742 BMW
- 61218381743 BMW
- 61218381744 BMW
- 61218381745 BMW
- 61218381746 BMW
- 46840940 FIAT
- 50500230 FIAT
- 50501113 FIAT
- 50501114 FIAT
- 71718462 FIAT
- 71740269 FIAT
- 6G9N10655PA FORD
- 98AB10655DA FORD
- 98AX10655D4A FORD
- 0009821708 MERCEDES
- A0009821708 MERCEDES
- 2441000Q0K NISSAN
- 19000549 OPEL
- 19023197 OPEL
- 19023519 OPEL
- 620127 OPEL
- 6201273 OPEL
- 91156435 OPEL
- 9199053 OPEL
- 99961108000 PORSCHE
- 7711222782 RENAULT
- 8200400846 RENAULT
- 1J0915105AG SEAT
- 3B0915105 SKODA
- 8Z0915105D SKODA
- 28800YZZAQ TOYOTA
- 30745772 VOLVO
- 30772224 VOLVO
- 30772225 VOLVO
- 30772228 VOLVO
- 30772234 VOLVO
- 30772235 VOLVO
- 30772238 VOLVO
- 000915105AG VW
- 000915105AJ VW
- 000915105DJ VW
- 1J0915105AG VW
- 1J0915105P VW
- 1J0915105Q VW
- 3B0915105 VW
- 4B0915105H VW
- 4F0 915 105 B VW
- 7N0915105A VW
- 8D0 915 105 J VW
- 8D0915105C VW
- 8D0915105CH VW
- 8D0915105D VW
- 8D0915105DJ VW
- 8D0915105H VW
- 8E0915105C VW
- 8E0915105Z VW
- 8K0 915 105 D VW
- 8Z0915105D VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 85 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | 4Max |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | S5010 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 410 ₴




