
Акумулятор автомобільний 100Ah-12v 4MAX (Фомакс) 800A (R+правий) 353x175x190 B13 (пуск)
4 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: E75BE6
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 353
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 100
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 000 915 105 AH AUDI
- 000915105DK AUDI
- 000915105EE AUDI
- 1J0915105AH AUDI
- 4G0915105D AUDI
- 5GM915105K AUDI
- 5GM915105R AUDI
- 5K0915105K AUDI
- 8K0 915 105 E AUDI
- 61210309270 BMW
- 61217555322 BMW
- 61218361201 BMW
- 61218381772 BMW
- 16 092 325 80 CITROËN
- 1615090580 CITROËN
- 5600 RY CITROËN
- 5600LV CITROËN
- E364044 CITROËN
- 51867871 FIAT
- 71751147 FIAT
- 71751148 FIAT
- 71753288 FIAT
- 71753289 FIAT
- 1326795 FORD
- ME8U2J10655HB FORD
- ME8U2JP10655HB FORD
- 37110B1000 HYUNDAI
- 4797541 IVECO
- 99450319 IVECO
- 02C2D22312 JAGUAR
- 4R83 10655 CA JAGUAR
- 7H4210655DB JAGUAR
- C2C1311 JAGUAR
- C2D22312 JAGUAR
- C2Z 10605 JAGUAR
- CX2310655BA JAGUAR
- LR030212 JAGUAR
- LR038341 JAGUAR
- XR834777 JAGUAR
- EPYP595402 JOHN DEERE
- 1J0915105AH LAMBORGHINI
- 02C2D22312 LAND ROVER
- 7H4210655EA LAND ROVER
- CX2310655BA LAND ROVER
- LR018609 LAND ROVER
- LR038341 LAND ROVER
- 000 982 38 08 MERCEDES
- 000982380826 MERCEDES
- A0009823808 MERCEDES
- A000982380826 MERCEDES
- KE24190E05NY NISSAN
- 16 092 325 80 PEUGEOT
- 1615090580 PEUGEOT
- 5600LV PEUGEOT
- 5600RY PEUGEOT
- 244100016R RENAULT
- 5001865216 RENAULT
- 8671002948 RENAULT
- 8671016935 RENAULT
- 1J0 915 105 AH SEAT
- 1J0 915 105 AH SKODA
- 000 915 105 AH VW
- 000915105DK VW
- 1J0 915 105 AH VW
- 4G0915105D VW
- 5GM915105AC VW
- 5GM915105K VW
- 5GM915105R VW
- 5K0915105K VW
- 5KO 915 105 K VW
- 8K0915105E VW
OE номера
- 000 915 105 AH AUDI
- 000915105DK AUDI
- 000915105EE AUDI
- 1J0915105AH AUDI
- 4G0915105D AUDI
- 5GM915105K AUDI
- 5GM915105R AUDI
- 5K0915105K AUDI
- 8K0 915 105 E AUDI
- 61210309270 BMW
- 61217555322 BMW
- 61218361201 BMW
- 61218381772 BMW
- 16 092 325 80 CITROËN
- 1615090580 CITROËN
- 5600 RY CITROËN
- 5600LV CITROËN
- E364044 CITROËN
- 51867871 FIAT
- 71751147 FIAT
- 71751148 FIAT
- 71753288 FIAT
- 71753289 FIAT
- 1326795 FORD
- ME8U2J10655HB FORD
- ME8U2JP10655HB FORD
- 37110B1000 HYUNDAI
- 4797541 IVECO
- 99450319 IVECO
- 02C2D22312 JAGUAR
- 4R83 10655 CA JAGUAR
- 7H4210655DB JAGUAR
- C2C1311 JAGUAR
- C2D22312 JAGUAR
- C2Z 10605 JAGUAR
- CX2310655BA JAGUAR
- LR030212 JAGUAR
- LR038341 JAGUAR
- XR834777 JAGUAR
- EPYP595402 JOHN DEERE
- 1J0915105AH LAMBORGHINI
- 02C2D22312 LAND ROVER
- 7H4210655EA LAND ROVER
- CX2310655BA LAND ROVER
- LR018609 LAND ROVER
- LR038341 LAND ROVER
- 000 982 38 08 MERCEDES
- 000982380826 MERCEDES
- A0009823808 MERCEDES
- A000982380826 MERCEDES
- KE24190E05NY NISSAN
- 16 092 325 80 PEUGEOT
- 1615090580 PEUGEOT
- 5600LV PEUGEOT
- 5600RY PEUGEOT
- 244100016R RENAULT
- 5001865216 RENAULT
- 8671002948 RENAULT
- 8671016935 RENAULT
- 1J0 915 105 AH SEAT
- 1J0 915 105 AH SKODA
- 000 915 105 AH VW
- 000915105DK VW
- 1J0 915 105 AH VW
- 4G0915105D VW
- 5GM915105AC VW
- 5GM915105K VW
- 5GM915105R VW
- 5K0915105K VW
- 5KO 915 105 K VW
- 8K0915105E VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Кальцієві (Ca/Ca) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | 4Max |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 22.8 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | BAT100/800R/4MAX |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 660 ₴




