
Акумулятор автомобільний 145Ah-12v 4MAX (Фомакс) 800A (L+лівий) 513x189x223 B00 (пуск)
7 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: E74F31
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 189
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 145
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 145 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | 4Max |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 32.9 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | BAT145/800L/SHD/4MAX |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 220 ₴








