
Акумулятор автомобільний 225Ah-12v 4MAX (Фомакс) 1150A (L+лівий) 518x276x241 B00 (пуск)
10 640 ₴
- Готово до відправки
- Код: E74F21
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник 4MAX
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 276
Висота [мм] 241
Довжина [мм] 518
Струм холодного пуску, EN [A] 1150
Місткість батареї [Ач] 225
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 225 А. г |
| Пусковий струм | 1150 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | 4Max |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Висота | 241 мм |
| Вага | 52 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092T50800 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092T50800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 640 ₴




