
Акумулятор автомобільний 50Ah-12v HANKOOK 420A (R+правий) 207x174x190
3 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WW4
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виробник | HANKOOK |
| Напруга [В] | 12 |
| Ширина [мм] | 174 |
| Висота [мм] | 190 |
| Довжина [мм] | 207 |
| Ток холодного пуска, EN [A] | 420 |
| Ємність батареї [А·год] | 50 |
| Полярність | Плюс праворуч |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Пусковий струм | 420 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | MF55054 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 290 ₴




