
Акумулятор автомобільний 60Ah-12v HANKOOK 480A (R+правий) АЗІЯ (230х172х200)
3 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WWK
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 172
Висота [мм] 200
Довжина [мм] 230
Струм холодного пуску, EN [A] 480
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MF56068 |
| Виробник | Hankook |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 230 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 480 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 172 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 760 ₴




