
Акумулятор автомобільний 54Ah-12v HANKOOK 530A (R+правий) 207x175x190
3 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WVL
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 207
Струм холодного пуску, EN [A] 530
Місткість батареї [Ач] 54
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 606777030 ALFA ROMEO
- 7N0915105 AUDI
- 61 21 7 567 386 BMW
- 61 21 7 567 390 BMW
- 61 21 8 377 140 BMW
- 61210141207 BMW
- 61217586963 BMW
- 61217593552 BMW
- 13502368 CHEVROLET
- 0001777901 CLAAS
- 6001547710 DACIA
- 46756131 FIAT
- 46756136 FIAT
- 46810022 FIAT
- 46832509 FIAT
- 468325090 FIAT
- 46832714 FIAT
- 50500212 FIAT
- 51760193 FIAT
- 51760308 FIAT
- 51761145 FIAT
- 51763095 FIAT
- 51767152 FIAT
- 51778211 FIAT
- 51780106 FIAT
- 51780107 FIAT
- 51780108 FIAT
- 51784852 FIAT
- 51810270 FIAT
- 6000627545 FIAT
- 60677703 FIAT
- 60778721 FIAT
- 60778722 FIAT
- 60778723 FIAT
- 60778724 FIAT
- 71715111 FIAT
- 71730453 FIAT
- 71730466 FIAT
- 71731658 FIAT
- 7571546 FIAT
- 7571581 FIAT
- 7699835 FIAT
- 1U2J-10655-A4A FORD
- 3U2J-10655-AA FORD
- 13502368 GENERAL MOTORS
- 37110-1J680 HYUNDAI
- 371100N200 HYUNDAI
- 371101C101 HYUNDAI
- 3711025000 HYUNDAI
- 371104P680 HYUNDAI
- 37110A6000 HYUNDAI
- 451 541 00 02 MERCEDES
- A4515410002 MERCEDES
- 61217 567 386 MINI
- 13502368 OPEL
- 6001547710 RENAULT
- 77 11 355 484 RENAULT
- 7711222779 RENAULT
- 7711238596 RENAULT
- 8200377257 RENAULT
- 4515410002 SMART
- 3361062R00 SUZUKI
- 288000T030 TOYOTA
- 2880037130 TOYOTA
- 28800F2150 TOYOTA
- 28800YZZUE TOYOTA
- 000 915 105 DC VAG
- 5K0 915 105 C VAG
- 11807951 VOLVO
- 7N0915105 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 54 А. г |
| Пусковий струм | 530 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | PMF55405 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 020 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴




