
Акумулятор автомобільний 61Ah-12v HANKOOK 600A (R+правий) 242x175x175 (пуск)
3 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WVN
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 600
Місткість батареї [Ач] 61
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- PM30780PB BENTLEY
- 61 21 2 432 650 BMW
- 61 21 8 363 895 BMW
- 61 21 8 363 896 BMW
- 61 21 8 377 127 BMW
- 61 21 8 377 131 BMW
- 61212158121 BMW
- 61219069476 BMW
- BE0T5600AA CHRYSLER
- 0001777920 CLAAS
- 50503180 FIAT
- 60677704 FIAT
- 1053141 FORD
- 1072331 FORD
- 1072341 FORD
- 1130884 FORD
- 1130885 FORD
- 1130887 FORD
- 1347731 FORD
- 1426519 FORD
- 1672940 FORD
- 1712276 FORD
- 3U2J10655BB FORD
- 6G9N-10655-MA FORD
- 7M0 915 105 A FORD
- 7M0 915 105 B FORD
- 98AB 10655 CA FORD
- 98AB10655BA FORD
- 98AX 10655 C4A FORD
- 98AX10655B4A FORD
- DS7T-10655-EA FORD
- YS6J-10655-C2A FORD
- YS7J-10655-C2A FORD
- YS7J-10655-C4A FORD
- 1201200 GENERAL MOTORS
- 19 003 129 GENERAL MOTORS
- 19002969 GENERAL MOTORS
- 19002983 GENERAL MOTORS
- 19002986 GENERAL MOTORS
- 708/10050 JCB
- 729/10075 JCB
- 24410-AY60C NISSAN
- 24410AY60D NISSAN
- KE24150D05NY NISSAN
- KE24155D00NY NISSAN
- 12 01 077 OPEL
- 1201200 OPEL
- 19002969 OPEL
- 19002983 OPEL
- 19002986 OPEL
- 19003129 OPEL
- 90540476 OPEL
- 95510834 OPEL
- 94461110500 PORSCHE
- 99961105120 PORSCHE
- 99961106520 PORSCHE
- 77 01 376 972 RENAULT
- 77 11 222 780 RENAULT
- 7711130088 RENAULT
- 7711222786 RENAULT
- 8200253389 RENAULT
- 8200253390 RENAULT
- 19003129 VAUXHALL
- 9438747 VOLVO
- 000 915 105 AC VW
- 191915105F VW
- 191915105G VW
- 191915105H VW
- 7M0915105A VW
- 7M0915105B VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 61 А. г |
| Пусковий струм | 600 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | PMF56105 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S50 040 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴




