
Акумулятор 72Ah-12v HANKOOK 640A (R+правий) 278x175x175 B13
4 260 ₴
- Немає в наявності
- Код: G16WWC
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 640
Місткість батареї [Ач] 72
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 606777090 ALFA ROMEO
- 191915105AC AUDI
- 3Z0915107 BENTLEY
- 61 21 2 432 651 BMW
- 61 21 8 381 716 BMW
- 61212158122 BMW
- 61212158640 BMW
- 61218363901 BMW
- 61218363902 BMW
- 61218381711 BMW
- 61218381714 BMW
- 61218381717 BMW
- 61219069480 BMW
- 12772115FU CHEVROLET
- 13165239 CHEVROLET
- 13390017GG CHEVROLET
- 13390022GM CHEVROLET
- 13390023GN CHEVROLET
- 19002974 CHEVROLET
- 24446352 CHEVROLET
- 24447232 CHEVROLET
- 24447233 CHEVROLET
- 90567354 CHEVROLET
- 9159074 CHEVROLET
- 9201873 CHEVROLET
- 93189923 CHEVROLET
- 95507662 CHEVROLET
- 95519151 CHEVROLET
- 95519698 CHEVROLET
- 1609232980 CITROËN
- 1615090780 CITROËN
- 0001777620 CLAAS
- 1527893 DAF
- X991450260000 FENDT
- X991451000380 FENDT
- 50503181 FIAT
- 60672126 FIAT
- 60677707 FIAT
- 71716340 FIAT
- 71751136 FIAT
- 1021202 FORD
- 1036619 FORD
- 1067908 FORD
- 1067910 FORD
- 1130882 FORD
- 1517095 FORD
- 1672941 FORD
- 1672942 FORD
- 1706903 FORD
- 1712276 FORD
- 1914971 FORD
- 1935549 FORD
- 1U2J-10655-C4A FORD
- 2050228 FORD
- 2130418 FORD
- 2247687 FORD
- 2375059 FORD
- 2416929 FORD
- 3U2J-10655-DA FORD
- 6G9N1 0655 NA FORD
- 8G9J10655NB FORD
- 8G9N10655NA FORD
- 8G9N10655NB FORD
- 9M5T10655BC FORD
- A970X-10657-CA FORD
- AV2T10655CA FORD
- EMF56097D FORD
- HAMJ10655HAA FORD
- KAMJ10655PKAA FORD
- ME8U2J10655CA FORD
- ME8U2J10655CB FORD
- ME8U2JP10655CB FORD
- YS7J10655D2A FORD
- 37110A5200 HYUNDAI
- 708/01700 JCB
- 729/10095 JCB
- 2441000QAZ NISSAN
- 24410ED510 NISSAN
- B441065D0MVA NISSAN
- 1201027 OPEL
- 1201078 OPEL
- 1201079 OPEL
- 1201104 OPEL
- 1201280 OPEL
- 12772115FU OPEL
- 13165239 OPEL
- 13390017GG OPEL
- 13390022GM OPEL
- 13390023GN OPEL
- 19001894 OPEL
- 19002974 OPEL
- 19023518 OPEL
- 24446351 OPEL
- 24446352 OPEL
- 24447232 OPEL
- 24447233 OPEL
- 6201250 OPEL
- 6201252 OPEL
- 90 540 295 OPEL
- 90567354 OPEL
- 91 158 371 OPEL
- 91 158 375 OPEL
- 9159074 OPEL
- 9201469 OPEL
- 9201871 OPEL
- 9201872 OPEL
- 9201873 OPEL
- 93189923 OPEL
- 95507662 OPEL
- 95510835 OPEL
- 95510836 OPEL
- 95519151 OPEL
- 95519698 OPEL
- 95527531 OPEL
- 95530725 OPEL
- 1609232980 PEUGEOT
- 1615090780 PEUGEOT
- 94461106520 PORSCHE
- 99961105000 PORSCHE
- 7700414033 RENAULT
- 7711222787 RENAULT
- 8671016932 RENAULT
- B441065D0MVA RENAULT
- 12799128 SAAB
- 1L0915105B SEAT
- 1L0915105C SEAT
- 33610-83E40 SUZUKI
- 33610-83E71 SUZUKI
- 3361083E71000 SUZUKI
- 3361086CB0BMF SUZUKI
- 28800YZZHS TOYOTA
- 191915105AB VAG
- 191915105K VAG
- 191915105L VAG
- 191915105M VAG
- 191915105N VAG
- 191915105P VAG
- 191915105Q VAG
- 1L0915105C VAG
- 30659794 VOLVO
- 191915105AC VW
- 191915105K VW
- 191915105L VW
- 191915105M VW
- 191915105N VW
- 191915105P VW
- 191915105Q VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Пусковий струм | 640 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | MF57113 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S30 070 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 260 ₴




