
Акумулятор автомобільний 70Ah-12v HANKOOK 540A (R+правий) 257x172x200 (Азія) B13
4 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WWO
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 172
Висота [мм] 200
Довжина [мм] 257
Струм холодного пуску, EN [A] 540
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 6662222 BOBCAT
- 6674687 BOBCAT
- 6961224 BOBCAT
- 1018440200 BYD
- 1105882400 BYD
- 92105069 CHEVROLET
- X991451000370 FENDT
- 1060816 FORD
- 1017003361 GEELY
- 92105069 GENERAL MOTORS
- 31500-SS0-G81 HONDA
- 31500-SS0-G83 HONDA
- 31500-SZA-R02 HONDA
- 31500-SZA-R11 HONDA
- 31500SD4100M HONDA
- 31500SEPH11 HONDA
- 31500SP0011HE HONDA
- 31500SP0031HE HONDA
- 31500SZAR12 HONDA
- 31500TX4A01 HONDA
- 01579A102K HYUNDAI
- 37110-0L100 HYUNDAI
- 371101D680 HYUNDAI
- 371101F680 HYUNDAI
- 3711027202 HYUNDAI
- 371102E100 HYUNDAI
- 371102M640 HYUNDAI
- 371102P540 HYUNDAI
- 371103A100 HYUNDAI
- 371104H540 HYUNDAI
- DP370-APU070CH0U HYUNDAI
- DP370APU080CH0U HYUNDAI
- E3710-26070 HYUNDAI
- E3710070C0 HYUNDAI
- LP370APE080CK0 HYUNDAI
- 8981726410 ISUZU
- AL203837 JOHN DEERE
- 01579A102K KIA
- 371102P540 KIA
- E3710-26070 KIA
- E3710080C0 KIA
- E51518520 MAZDA
- JE3418520 MAZDA
- JF0418520A MAZDA
- 0025417801 MERCEDES
- 0025417901 MERCEDES
- 0025418701 MERCEDES
- 0035413301 MERCEDES
- A0025417801 MERCEDES
- A0025417901 MERCEDES
- A0025418701 MERCEDES
- A0035413301 MERCEDES
- 80D26L MITSUBISHI
- 8201A035 MITSUBISHI
- MZ690089 MITSUBISHI
- 24410-00Q3J NISSAN
- 24410-00Q4A NISSAN
- 2441000Q1C NISSAN
- 244101LA1A NISSAN
- 244101MA0A NISSAN
- 244101MA0AHP NISSAN
- 244101MA1A NISSAN
- 244101MA1AHR NISSAN
- 2441088S72 NISSAN
- 2441088S7A NISSAN
- 24410Y1404 NISSAN
- B441080E0GVA NISSAN
- KE24161D00NY NISSAN
- KE24165E05NY NISSAN
- KE24165E06NY NISSAN
- KE24165E11NY NISSAN
- KE24180E07NY NISSAN
- 2441007H73 RENAULT
- 244102190R RENAULT
- 7711424771 RENAULT
- B441080E0GVA RENAULT
- 2680235020 SSANGYONG
- 268AS35020 SSANGYONG
- 3361077EV0BMF SUZUKI
- 28800-03041 TOYOTA
- 28800-03044 TOYOTA
- 28800-03045 TOYOTA
- 28800-0L380 TOYOTA
- 28800-28200 TOYOTA
- 288000H160 TOYOTA
- 2880017110 TOYOTA
- 2880030131 TOYOTA
- 2880050080 TOYOTA
- 288005604883 TOYOTA
- 288005702983 TOYOTA
- 2880087335000 TOYOTA
- 2880087719000 TOYOTA
- 28800YZZAG TOYOTA
- 28800YZZAS TOYOTA
- 28800YZZJC TOYOTA
- 28800YZZJG TOYOTA
- J2880004040 VAG
- J7AZZZ90018 VAG
- 11714689 VOLVO
- J2880004040 VW
- J7AZZZ90018 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 540 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | MF57029 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 260 ₴




