
Акумулятор автомобільний 70Ah-12v HANKOOK 540A (L+лівий) 257x172x200 (Азія) B13
4 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WWM
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 172
Висота [мм] 200
Довжина [мм] 257
Струм холодного пуску, EN [A] 540
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 9118695 CHEVROLET
- 93168573 CHEVROLET
- EC0730008 CHEVROLET
- X991451000360 FENDT
- 9118695 GENERAL MOTORS
- 93168573 GENERAL MOTORS
- 3703010F00 GREAT WALL
- 3703100K00 GREAT WALL
- 3703100T15 GREAT WALL
- 31500SP0021HE HONDA
- 31500SP0041HE HONDA
- HR807700 HYUNDAI
- MZ690087 MITSUBISHI
- Z2157070 MITSUBISHI
- 2441059Y61 NISSAN
- 24410P0701 NISSAN
- B441080E1HVA NISSAN
- KE24165E10NY NISSAN
- KE24165E15NY NISSAN
- 93168573 OPEL
- EC0730008 OPEL
- 2441038301 RENAULT
- 24410D1514 RENAULT
- 24410P8010 RENAULT
- B441080E1HVA RENAULT
- 82110AJ002 SUBARU
- 28800-54020 TOYOTA
- 28800-YZZAH TOYOTA
- 28800-YZZAT TOYOTA
- 2880017120 TOYOTA
- 2880017121 TOYOTA
- 2880030082 TOYOTA
- 2880031410 TOYOTA
- 2880033111 TOYOTA
- 2880038080 TOYOTA
- 2880038100 TOYOTA
- 2880050160 TOYOTA
- 288005604983 TOYOTA
- 288005702483 TOYOTA
- 2880087327000 TOYOTA
- 28800YZZJD TOYOTA
- 28800YZZJH TOYOTA
- J2880004030 VAG
- J7AZZZ90017 VAG
- 1235780 VOLVO
- J2880004030 VW
- J7AZZZ90017 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 540 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | MF57024 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S40 270 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴




