
Акумулятор автомобільний 77Ah-12v HANKOOK 780A (R+правий) 278x175x190 B13
4 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WVT
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 780
Місткість батареї [Ач] 77
Полярність Плюс праворуч
- 01307572 ALFA ROMEO
- 50503182 ALFA ROMEO
- 606777080 ALFA ROMEO
- 4D0 915 105 A AUDI
- 4D0915105 AUDI
- 4F0 915 105 A AUDI
- 61 21 2 432 655 BMW
- 61 21 6 946 332 BMW
- 61 21 7 604 813 BMW
- 61 21 7 604 818 BMW
- 61 21 8 385 395 BMW
- 61 21 8 386 951 BMW
- 61214141569 BMW
- 61216917884 BMW
- 61217553952 BMW
- 61217604814 BMW
- 61217604816 BMW
- 61218361192 BMW
- 61218361193 BMW
- 61218381726 BMW
- 61218381730 BMW
- 61218381734 BMW
- 61218381741 BMW
- 93453874 CHEVROLET
- 1609232480 CITROËN
- 1638948680 CITROËN
- 5600 GR CITROËN
- 5600 RC CITROËN
- 5600 SL CITROËN
- 5600RW CITROËN
- 5600TC CITROËN
- 7905525777 CITROËN
- E364043 CITROËN
- 0001479400 CLAAS
- 0001479900 CLAAS
- 003 541 7301 EVOBUS
- A0035417301 EVOBUS
- 1334384080 FIAT
- 46413856 FIAT
- 46810025 FIAT
- 50503179 FIAT
- 50503182 FIAT
- 51778213 FIAT
- 60627931 FIAT
- 60672124 FIAT
- 60672128 FIAT
- 60677708 FIAT
- 60779202 FIAT
- 71716988 FIAT
- 71719456 FIAT
- 71730468 FIAT
- 71731659 FIAT
- 71736356 FIAT
- 71747718 FIAT
- 71751143 FIAT
- 7571547 FIAT
- 1133130 FORD
- 1U2J 10655 D4A FORD
- 2130426 FORD
- HAMJ10655MAA FORD
- VCY1510655AA FORD
- 12799752 GENERAL MOTORS
- 19001895 GENERAL MOTORS
- 19001898 GENERAL MOTORS
- 93189440 GENERAL MOTORS
- 31500SEFE01HE HONDA
- 31500SEFE11HE HONDA
- 01579A108K HYUNDAI
- E3710074C0 HYUNDAI
- 2994678 IVECO
- 4848097 IVECO
- 93162326 IVECO
- 99958579 IVECO
- J9C5445 JAGUAR
- T4N 13266 JAGUAR
- 70810000 JCB
- 01579A108K KIA
- YGD500100 LAND ROVER
- 000 982 31 08 MERCEDES
- 000 982 37 08 MERCEDES
- 0009820108 MERCEDES
- 002405410201 MERCEDES
- 003 541 73 01 MERCEDES
- 005 541 20 01 MERCEDES
- 005 541 24 01 MERCEDES
- 240 541 02 01 MERCEDES
- 431347 MERCEDES
- 444592 MERCEDES
- 523632 MERCEDES
- 9069820108 MERCEDES
- A 003 541 73 01 MERCEDES
- A 005 541 20 01 MERCEDES
- A 005 541 24 01 MERCEDES
- A 906 982 01 08 MERCEDES
- A0009820108 MERCEDES
- A0009823108 MERCEDES
- A0009823708 MERCEDES
- A2405410201 MERCEDES
- 24410 2X101 NISSAN
- 244103X10A NISSAN
- 24410JD13A NISSAN
- KE24170D00NY NISSAN
- KE24175E00NY NISSAN
- 19001895 OPEL
- 19001898 OPEL
- 93453874 OPEL
- 1609232480 PEUGEOT
- 5600TC PEUGEOT
- 7905525777 PEUGEOT
- 99961107000 PORSCHE
- 99961107500 PORSCHE
- 6001547711 RENAULT
- 7 711 355 486 RENAULT
- 77 01 376 965 RENAULT
- 77 11 222 781 RENAULT
- 77 11 238 598 RENAULT
- 8200472779 RENAULT
- 61210147399 ROLLS-ROYCE
- 5001873245 RVI
- 12799128 SAAB
- 73325167 SCANIA
- 1L0 915 105 E SEAT
- 8E0 915 105 L SEAT
- 3B0915105B SKODA
- 8E0 915 105 B SKODA
- 33610-79J10 SUZUKI
- 28800-0G050 TOYOTA
- 28800-0N040 TOYOTA
- 28800-0N060 TOYOTA
- 28800YZZHY TOYOTA
- SU001A2676 TOYOTA
- SU001A8017 TOYOTA
- 000 915 105 DG VAG
- 000915105AE VAG
- 000915105AF VAG
- 1J0915105AE VAG
- 1J0915105AF VAG
- 1L0915105E VAG
- 5K0 915 105 G VAG
- 8E0915105B VAG
- 30745775 VOLVO
- 30772219 VOLVO
- 30772220 VOLVO
- 30772223 VOLVO
- 31255361 VOLVO
- 31255362 VOLVO
- 31255363 VOLVO
- 1H0 915 105 C VW
- 1H0915105A VW
- 1J0 915 105 C VW
- 1J0 915 105 M VW
- 1J0 915 105 N VW
- 1J0915105G VW
- 2D0915105 VW
- 3D0 915 105 VW
- 4D0 915 105 A VW
- 4D0915105 VW
- 4F0 915 105 A VW
- 7D0915105B VW
- 7D0915105C VW
- 7L0915105 VW
- 8E0 915 105 B VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 77 А. г |
| Пусковий струм | 780 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | PMF57705 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 830 ₴




