
Акумулятор автомобільний 65Ah-12v HANKOOK (START&STOP EFB) 650A (R+правий) 242х175х175
5 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WVC
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 650
Місткість батареї [Ач] 65
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 1693470 FORD
- 1834683 FORD
- BV6N10655AA FORD
- DV6T10655AA FORD
- DV6T10655AB FORD
- 7711130069 RVI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Пусковий струм | 650 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EFB56530 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S5E 070 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 65Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 410 ₴




