
Акумулятор автомобільний 75Ah-12v HANKOOK 730A (START&STOP EFB) (R+правий) 315x175x175 B13 (пуск/efb)
6 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WVH
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 315
Струм холодного пуску, EN [A] 730
Місткість батареї [Ач] 75
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 1744945 FORD
- 1754041 FORD
- BV6N10655BB FORD
- CC1T10655BA FORD
- CC1T10655BAX2 FORD
- CC1T10655BB FORD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 730 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EFB57530 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S5E 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴




