
Акумулятор автомобільний 95Ah-12v HANKOOK 850A (START&STOP AGM) (R+правий) 353x175x190 B13
9 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: G16WV6
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник HANKOOK
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 353
Струм холодного пуску, EN [A] 850
Місткість батареї [Ач] 95
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 000 915 105 CE AUDI
- 3D0915105G AUDI
- 4F0915105E AUDI
- 5GM915105AC AUDI
- 5GM915105T AUDI
- 7P0915105B AUDI
- 7P0915105C AUDI
- 95861109221 AUDI
- 61 21 0 430 956 BMW
- 61 21 7 575 575 BMW
- 61 21 7 578 147 BMW
- 61210147397 BMW
- 61216806755 BMW
- 61216919342 BMW
- 61216919343 BMW
- 61216924022 BMW
- 61216924023 BMW
- 61219358616 BMW
- 8C1V10655AA FORD
- 13577841 GENERAL MOTORS
- 02C2D44547 JAGUAR
- 02C2Z21455 JAGUAR
- BH42-10655-BA JAGUAR
- C2D23134 JAGUAR
- C2D44547 JAGUAR
- CPLA-10655-CA JAGUAR
- CX2310655AB JAGUAR
- CX2310655AC JAGUAR
- 02C2D44547 LAND ROVER
- 02C2Z21455 LAND ROVER
- BH42-10655-BA LAND ROVER
- C2D44547 LAND ROVER
- CPLA-10655-CA LAND ROVER
- CX2310655AB LAND ROVER
- CX2310655AC LAND ROVER
- GX7310655BB LAND ROVER
- LR077924 LAND ROVER
- 0009823904 MERCEDES
- 0019828208 MERCEDES
- 0019829608 MERCEDES
- 0045412301 MERCEDES
- 0055411001 MERCEDES
- 1295400101 MERCEDES
- A0009823904 MERCEDES
- A0019828208 MERCEDES
- A0019829608 MERCEDES
- A0045412301 MERCEDES
- A0055411001 MERCEDES
- A1295400101 MERCEDES
- 2441000Q1A NISSAN
- 244106169R NISSAN
- 13577841 OPEL
- 244106169R RENAULT
- 7711574043 RENAULT
- 000915105CE VAG
- 4F0915105E VAG
- 21316936 VOLVO
- 30695118 VOLVO
- 30772229 VOLVO
- 31419120 VOLVO
- 80803927 VOLVO
- 000 915 105 CE VW
- 3D0915105G VW
- 4F0915105E VW
- 5GM915105AC VW
- 5GM915105T VW
- 7P0915105B VW
- 7P0915105C VW
- 95861109221 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 95 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Hankook |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | AGM59520 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 3D0915105G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Емкість акумулятора (А·г) | 95Ah |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 060 ₴




