
Акумулятор 140Ah-12v BOSCH (T4075) (513x189x223), (L+лівий), полярність зворотна (3),EN800
8 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237869274
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 189
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 800
Місткість батареї [Ач] 140
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 177 767 0 CLAAS
- 177 769 0 CLAAS
- 1777660 CLAAS
- 1314342 DAF
- 1314343 DAF
- 1316655 DAF
- 1316656 DAF
- 1427088 DAF
- 1440622 DAF
- 1677035 DAF
- 1689802 DAF
- 0117 7864 DEUTZ-FAHR
- 914620 IFA
- 2994566 IVECO
- DQ68478 JOHN DEERE
- EPYP002 JOHN DEERE
- 1440622 LEYLAND
- 07 97020 1555 MAN
- 81 26601 0134 MAN
- 81 26601 0141 MAN
- 81266010035 MAN
- 000 982 11 08 MERCEDES
- 000 982 15 08 MERCEDES
- 002 541 06 01 MERCEDES
- 002 541 07 01 MERCEDES
- 002 541 08 01 MERCEDES
- 002 541 10 01 MERCEDES
- 002 541 11 01 MERCEDES
- 002 541 93 01 MERCEDES
- 002 541 97 01 MERCEDES
- 0025410901 MERCEDES
- 003 541 01 01 MERCEDES
- 003 541 88 01 MERCEDES
- 003 541 89 01 MERCEDES
- 004 541 89 01 MERCEDES
- 004 541 90 01 MERCEDES
- A 002 541 07 01 MERCEDES
- A 002 541 08 01 MERCEDES
- A 002 541 10 01 MERCEDES
- A 002 541 11 01 MERCEDES
- A 002 541 93 01 MERCEDES
- A 002 541 97 01 MERCEDES
- A 003 541 01 01 MERCEDES
- A 003 541 88 01 MERCEDES
- A 003 541 89 01 MERCEDES
- A 004 541 90 01 MERCEDES
- A0009821108 MERCEDES
- A0009821508 MERCEDES
- A0025410601 MERCEDES
- A0025410901 MERCEDES
- A0045418901 MERCEDES
- 74 20 393 422 RENAULT
- 74 21 293 375 RENAULT
- 1421128 SCANIA
- 1421129 SCANIA
- 1421134 SCANIA
- 1421135 SCANIA
- 1447567 SCANIA
- 1447568 SCANIA
- 1748921 SCANIA
- 1748922 SCANIA
- 1748926 SCANIA
- 20393422 VOLVO
- 20393423 VOLVO
- 21293375 VOLVO
- 3199172 VOLVO
- 3199173 VOLVO
- 8158062 VOLVO
- 8158063 VOLVO
- 862314 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 519 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 35 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 T40 750 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 T40 750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 530 ₴


