
Акумулятор 45Ah-12v BOSCH (S4023), L, 330A (L+лівий) АЗІЯ (238х129х227) (пуск)
3 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237437158
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 129
Висота [мм] 227
Довжина [мм] 238
Струм холодного пуску, EN [A] 330
Місткість батареї [Ач] 45
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 45 А. г |
| Пусковий струм | 330 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 227 мм |
| Вага | 12.8 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Код запчастини | 0092S40230 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S40230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴



