
Акумулятор 60Ah-12v BOSCH (S4025), L, EN540 Азія (L+лівий) 232x173x225 (пуск)
4 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237437147
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 225
Висота [мм] 173
Довжина [мм] 232
Струм холодного пуску, EN [A] 540
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 540 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S40250 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S40250 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Bluebird, XT, Cordia, Hummer H3T, Persona 400, Impian, Cabstar, Evanda, 96, Caliber, Captiva, Galant, Sapporo, SVX, Delica, Eclipse Cross, Pony, Space Wagon, Santamo, HiAce, Hilux, Vida, 99, IS, Juke, Liteace, Dyna, Korando, Kyron, L 300, L400, Lacetti, Wira, Lancer, Lantra, Laurel, Legacy, 200SX, Grace, Murano, Pony / Excel, Navara, S Coupe, Gen 2, Nubira, Outback, Pajero, Pajero Sport, Persona 300, Pick Up, RAV4, Cygnet, Datsun, Silvia, 626, Skyline, 280ZX,ZXT, Stanza, RX-7, 929, 95, Accord, Colt, Jalpa, Urvan, Jumbuck, Vanette, Hummer H3, Corolla, CR-V, Aveo, Mv |
| Сумісність із маркою | Citroen, Lexus, Lamborghini, Proton, Volkswagen, Toyota, Dodge, Nissan, Aston Martin, Honda, Hummer, Ssang Yong, Hyundai, Saab, Subaru, ЗАЗ, Mazda, Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴



