
Акумулятор 60Ah-12v BOSCH AGM START&STOP (S5A05) R+правий (242х175х190), R, EN680
6 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6900277641
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 680
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 680 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Код запчастини | 0 092 S60 050 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S60 050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 930 ₴



