
Акумулятор 60Ah-12v BOSCH EFB (S4E05) (242x175x190),R, EN640 (R+правий)
5 240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371308433
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 640
Місткість батареї [Ач] 60
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 71752830 ALFA ROMEO
- 71777953 ALFA ROMEO
- 000915105EB AUDI
- 1S0915105A AUDI
- 5GM915105N AUDI
- 1620012480 CITROËN
- 1620012680 CITROËN
- 5600VF CITROËN
- 51816427 FIAT
- 51892684 FIAT
- 71752830 FIAT
- 71777953 FIAT
- BS5110655AA FORD
- 31500-TV1-E02 HONDA
- 31500TGGE01 HONDA
- 31500TV0 HONDA
- 31500TV0E02 HONDA
- 31500TV0E020M1 HONDA
- 31500TV1E020M1 HONDA
- 71752830 LANCIA
- 4539820108 MERCEDES
- A4539820108 MERCEDES
- 24410JD22A NISSAN
- KE24160E00EF NISSAN
- 3640200 OPEL
- 1606213680 PEUGEOT
- 1608413780 PEUGEOT
- 1687824980 PEUGEOT
- 5600VF PEUGEOT
- 244104823R RENAULT
- 244106439R RENAULT
- 244108276R RENAULT
- 7711574573 RENAULT
- 8201479819 RENAULT
- 000 915 105 EB SEAT
- 1S0 915 105 A SEAT
- 000 915 105 EB SKODA
- 1S0 915 105 A SKODA
- 4539820108 SMART
- 3361086L01 SUZUKI
- 28800-0Y010 TOYOTA
- 28800-0Y060 TOYOTA
- 28800-YZZEA TOYOTA
- 36 40 200 VAUXHALL
- 000915105EB VW
- 000915105FB VW
- 1S0915105A VW
- 5GM915105N VW
- JZW915105AB VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 640 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 16 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S5E 050 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S4E050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 240 ₴



