
Акумулятор 65Ah-12v BOSCH EFB START&STOP (S4E40) (231x173x219),R,EN650 Азія (R+правий) (0 092 S4E 400)
5 170 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371308437
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 173
Висота [мм] 219
Довжина [мм] 231
Струм холодного пуску, EN [A] 650
Місткість батареї [Ач] 65
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- P54W18520 HONDA
- PE1T-18-520-9B MAZDA
- PE1T18520 MAZDA
- 8201A171 MITSUBISHI
- 244103HC0A NISSAN
- 244103HC0AIS NISSAN
- 244103HC0AIS RENAULT
- 28800-YZZFA TOYOTA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Пусковий струм | 650 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 231 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S4E400 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 590040054 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170 ₴



