
Акумулятор 70Ah-12v BOSCH (S4027) (L+лівий) (261x175x220),L,EN630 (Азія)
4 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237437143
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 220
Довжина [мм] 261
Струм холодного пуску, EN [A] 630
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 9118695 CHEVROLET
- 93168573 CHEVROLET
- EC0730008 CHEVROLET
- 5600 13 CITROËN
- 5600 16 CITROËN
- 5600 17 CITROËN
- 0067737 DAF
- 1295015 DAF
- 28800 87327 000 DAIHATSU
- A55SX 10655 C4A FORD
- A970X 10655 KA FORD
- YU2J 10655 D4A FORD
- 31500SP0021HE HONDA
- 31500SP0041HE HONDA
- HR807700 HYUNDAI
- 2880017121 LEXUS
- 2880031410 LEXUS
- 2880038080 LEXUS
- 2880038100 LEXUS
- 2880050160 LEXUS
- 28800YZZJD LEXUS
- 4094-18-520 MAZDA
- 002 541 76 01 MERCEDES
- 0025417901 MERCEDES
- A 002 541 76 01 MERCEDES
- A0025417901 MERCEDES
- HR807700 MITSUBISHI
- MB097835 MITSUBISHI
- MZ690087 MITSUBISHI
- Z2157070 MITSUBISHI
- 24410 38301 NISSAN
- 24410 D1514 NISSAN
- 24410 P8010 NISSAN
- 2441059Y61 NISSAN
- 24410P0701 NISSAN
- B441080E1HVA NISSAN
- KE240 89945 NISSAN
- 93168573 OPEL
- EC0730008 OPEL
- 5600 13 PEUGEOT
- 5600 17 PEUGEOT
- 2441038301 RENAULT
- 24410D1514 RENAULT
- 24410P8010 RENAULT
- B441080E1HVA RENAULT
- Z15 7024 ROVER
- Z25 7024 ROVER
- 82110AJ002 SUBARU
- 28800-YZZAH TOYOTA
- 28800-YZZAT TOYOTA
- 2880017120 TOYOTA
- 2880017121 TOYOTA
- 2880030082 TOYOTA
- 2880031410 TOYOTA
- 2880033111 TOYOTA
- 2880038080 TOYOTA
- 2880038100 TOYOTA
- 2880050160 TOYOTA
- 288005604983 TOYOTA
- 288005702483 TOYOTA
- 2880087327000 TOYOTA
- 28800YZZJD TOYOTA
- 28800YZZJH TOYOTA
- 1235132 VOLVO
- 1235272 VOLVO
- 1235719 VOLVO
- 1235780 VOLVO
- 1277399 VOLVO
- 862311 VOLVO
- 9139351 VOLVO
- J2880004030 VW
- J7AZZZ90017 VW
- 6YE5P YORK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 630 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0092S40270 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 093 456 099 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴



