
Акумулятор 70Ah-12v BOSCH EFB START&STOP (S4E08) (278x175x190),R,EN760 (R+правий)
6 320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371308434
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 760
Місткість батареї [Ач] 70
Полярність Плюс праворуч
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 51832153 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71765419 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 71779500 | ALFAROME/FIAT/LANCI |
| 61218720721 | BMW/MINI |
| 2099515 | FORD |
| JX6T10655FA | FORD |
| 13473542AFP | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 3646011 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 4423996 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 93457914 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 95525541 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) |
| 31500-TGN-G01 | HONDA |
| 31500-TGN-G010-M1 | HONDA |
| 31500-TV2-E02 | HONDA |
| 31500TV2E020M1 | HONDA |
| 37110-1H680 | Mobis |
| 2441000Q0D | Nissan |
| 24410-00Q2M | Nissan |
| 2441000Q3M | Nissan |
| 24410-JD22A | Nissan |
| KE241-70E00EF | Nissan |
| 1620012580 | PEUGEOT/CITROEN |
| 5600VG | PEUGEOT/CITROEN |
| 9811722280 | PEUGEOT/CITROEN |
| 2441000Q2M | RENAULT/DACIA |
| 2441000Q2M | RENAULT/DACIA |
| 244103876R | RENAULT/DACIA |
| 244103876R | RENAULT/DACIA |
| 244105533R | RENAULT/DACIA |
| 24410JD22A | RENAULT/DACIA |
| 24410JD22A | RENAULT/DACIA |
| 7711575175 | RENAULT/DACIA |
| 93457914 | RENAULT/DACIA |
| 28800-0Y080 | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 28800-YZZNS | TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO |
| 000 915 105 EC | VAG |
| 000915089AC | VAG |
| 000915089BC | VAG |
| 000915105FC | VAG |
| 5GM915105P | VAG |
| 5TA915105B | VAG |
| 6R0 915 105 B | VAG |
| JZW915089A | VAG |
| JZW915105AC | VAG |
| 30644962 | VOLVO |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 19 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S4E 081 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S4E081 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | X1, Doblo, XC60, DS5, XC90, Ducato, DS3, Duster, XV, C3, C4, Yeti, Espace, Cabstar, Caddy, Expert, Camry, Fabia, Ceed, Cerato, Focus, SX4 S-Cross, Mokka, Golf, Q3, GS, Adam, 458, Cascada, NV300, Dokker, Ibiza, Insignia, Beetle, ix35, Jetta, Juke, Jumpy, Kangoo, Korando, 500x, 500l, Laguna, Lancer, Leon, Pro Ceed, Logan, LS, 208, Master, Megane, Meriva, MiTo, Navara, 308, Octavia, RCZ, Partner, Passat, Traveller , Polo, Prelude, Pulsar, 4007, Qashqai, 407, RAV4, C5 Aircross, Grandland / Grandland X, 508, S-Max, S60, S80, Sandero, Crossland X / Crossland, Scenic, Scirocco, I30, Sportage, Superb, NSX, 911, Tiguan, Tipo, Toledo, A1, Touareg, A3, Trafic, Touran, Transporter, TT, Civic, Tucson, Clio, X-Class, Alhambra, V40, Astra, V70, ASX, Corolla, Auris, Corsa, CR-V, Crafter, Vitara, Cruze, Vivaro, Berlingo, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 320 ₴



