
Акумулятор 72Ah-12v BOSCH EFB (S4E41) START&STOP (261x175x219),R,EN760 (R+правий) Азія (0 092 S4E 410)
5 880 ₴
- В наявності
- Код: 52371308438
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник BOSCH
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 219
Довжина [мм] 271
Струм холодного пуску, EN [A] 760
Місткість батареї [Ач] 72
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- S51D18520 MAZDA
- 244101VA0A NISSAN
- 244101VA0AIS NISSAN
- 244101VA0B NISSAN
- 244104BA0A NISSAN
- 244101VA0AIS RENAULT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 219 мм |
| Вага | 19 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S4E 410 |
| Кросс-номери | 610 047 068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 880 ₴



