
Акумулятор 62Ah-12v Exide AGM (242х175х190),R,EN680 R+правий
6 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52371370476
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 242
Струм холодного пуску, EN [A] 680
Місткість батареї [Ач] 62
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 000915105CB AUDI
- 6R0915105A AUDI
- 61217604799 BMW
- 61217604800 BMW
- 61217604802 BMW
- 61217604803 BMW
- 61219352069 BMW
- 61219364590 BMW
- 64 21 7 604 802 BMW
- 1648431380 CITROËN
- 9854589080 CITROËN
- 13502000 GENERAL MOTORS
- 13598118 GENERAL MOTORS
- 88864595 GENERAL MOTORS
- 371101H483 HYUNDAI
- 371101Y482 HYUNDAI
- 371101Y602 HYUNDAI
- 371102V482 HYUNDAI
- 37110B9100 HYUNDAI
- 37110B9120 HYUNDAI
- 37110F9620 HYUNDAI
- 37110G6520 HYUNDAI
- DP370APU060SH1U HYUNDAI
- LP370APE060SH1 HYUNDAI
- 371101H483 KIA
- 371101Y482 KIA
- 371101Y602 KIA
- 371102V482 KIA
- 37110F9620 KIA
- 37110G6520 KIA
- 37110M6520 KIA
- DP370APU060SK1U KIA
- LP370APE060SK1 KIA
- 0009823604 MERCEDES
- 0009828608 MERCEDES
- 0009829300 MERCEDES
- 0019827908 MERCEDES
- 0055411301 MERCEDES
- 19827908 MERCEDES
- 9828608 MERCEDES
- A 000 982 86 08 MERCEDES
- A0009823604 MERCEDES
- A0009829300 MERCEDES
- A0019827908 MERCEDES
- A0055411301 MERCEDES
- 61 21 7 604 802 MINI
- 64 21 7 604 802 MINI
- 13502000 OPEL
- 13598118 OPEL
- 88864595 OPEL
- 9854589080 OPEL
- 1648431380 PEUGEOT
- 9854589080 PEUGEOT
- 244102324R RENAULT
- 244109365R RENAULT
- 7711574556 RENAULT
- A4539820208 RENAULT
- 61217604802 ROLLS-ROYCE
- 000 915 105 CB SEAT
- 6R0915105A SEAT
- 000 915 105 CB SKODA
- 6R0915105A SKODA
- 0009828608 SMART
- 0055411301 SMART
- A 000 982 86 08 SMART
- 000915105CB VAG
- 9854589080 VAUXHALL
- 31285404 VOLVO
- 000915105CB VW
- 6R0915105A VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 62 А. г |
| Пусковий струм | 680 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EK620 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S5A050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 460 ₴



