
Акумулятор 72Ah-12v Exide AGM (278х175х190),R,EN760 (R+правий) (EK720)
7 310 ₴
- В наявності
- Код: 52371370477
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 175
Довжина [мм] 278
Струм холодного пуску, EN [A] 760
Місткість батареї [Ач] 72
Полярність Плюс праворуч
OE номера
- 000915105CC AUDI
- 5GM915105AA AUDI
- 5GM915105BA AUDI
- 7L0915105 AUDI
- 7P0915105 AUDI
- 8W0915105 AUDI
- 61 21 6 924 020 BMW
- 61 21 7 611 146 BMW
- 61210147399 BMW
- 61216805461 BMW
- 61216806749 BMW
- 61216917884 BMW
- 61216919685 BMW
- 61216924021 BMW
- 61217567391 BMW
- 13575151 CHEVROLET
- 42 498 197 CHEVROLET
- 95179614 CHEVROLET
- 95374262 CHEVROLET
- 16 200 127 80 CITROËN
- 1692690580 CITROËN
- 5600TW CITROËN
- 7905525307 CITROËN
- 9678006180 CITROËN
- 000915105CC CUPRA
- 7L0915105 CUPRA
- 7P0915105 CUPRA
- 7711424423 DACIA
- 1620012780 DS
- 5600TW DS
- 9678006180 DS
- 9818029980 DS
- 1678091 FORD
- 9M5N10655AA FORD
- 9M5T10655BA FORD
- DS7T10655FA FORD
- 13575154 GENERAL MOTORS
- 3637881 GENERAL MOTORS
- 95179614 GENERAL MOTORS
- 371101H562 HYUNDAI
- 371101P562 HYUNDAI
- 371102T701 HYUNDAI
- 371102Y560 HYUNDAI
- 371103X565 HYUNDAI
- 37110B2720 HYUNDAI
- 37110F0720 HYUNDAI
- 37110F2720 HYUNDAI
- DP370APU070SH0U HYUNDAI
- E3710070S0 HYUNDAI
- LP370APE070SH0 HYUNDAI
- 244105DA2A INFINITI
- BJ3210655BA JAGUAR
- CPLA-10655-BA JAGUAR
- DBC6429 JAGUAR
- FK72-10655-AA JAGUAR
- FK72-10655-AC JAGUAR
- FK72-10655-AD JAGUAR
- J9C5445 JAGUAR
- LNA 1250BB JAGUAR
- LNA1250BA JAGUAR
- LNC1250AA JAGUAR
- LR032820 JAGUAR
- T4N 13266 JAGUAR
- 37110-1H562 KIA
- 371101P562 KIA
- 371102T701 KIA
- 371102Y560 KIA
- 371103X565 KIA
- 37110B2720 KIA
- 37110F0720 KIA
- 37110F2720 KIA
- DP370APU070SK0U KIA
- E3710070S0 KIA
- LP370APE070SK0 KIA
- BJ3210655BA LAND ROVER
- CPLA-10655-BA LAND ROVER
- FK72-10655-AA LAND ROVER
- FK72-10655-AC LAND ROVER
- FK72-10655-AD LAND ROVER
- J9C5445 LAND ROVER
- LR032820 LAND ROVER
- LR033178 LAND ROVER
- LR061981 LAND ROVER
- LR076697 LAND ROVER
- LR094611 LAND ROVER
- T4N13266 LAND ROVER
- 000 982 37 04 MERCEDES
- 001 982 80 08 26 MERCEDES
- 0019825508 MERCEDES
- 0019828008 MERCEDES
- 0019829408 MERCEDES
- 0045418601 MERCEDES
- 19828008 MERCEDES
- 2305410201 MERCEDES
- 45418601 MERCEDES
- A0009823704 MERCEDES
- A0019825508 MERCEDES
- A0019828008 MERCEDES
- A0019829408 MERCEDES
- A0045418601 MERCEDES
- A2305410201 MERCEDES
- 61 21 6 805 461 MINI
- 61 21 7 567 391 MINI
- 61 21 7 611 146 MINI
- 61216924021 MINI
- 24410-0519R NISSAN
- 244100011R NISSAN
- 2441000Q2M NISSAN
- 12 01 087 OPEL
- 1201048 OPEL
- 13304140 OPEL
- 3637881 OPEL
- 95179614 OPEL
- 16 200 127 80 PEUGEOT
- 1693660680 PEUGEOT
- 5600TW PEUGEOT
- 7905525307 PEUGEOT
- 9678006180 PEUGEOT
- 99961107010 PORSCHE
- 24410-0519R RENAULT
- 244100011R RENAULT
- 7711424423 RENAULT
- 61210147399 ROLLS-ROYCE
- 61216805461 ROLLS-ROYCE
- 61216806750 ROLLS-ROYCE
- 000 915 105 CC SEAT
- 7L0915105 SEAT
- 7P0915105 SEAT
- 000 915 105 CC SKODA
- 7L0915105 SKODA
- 7P0915105 SKODA
- 268 023 50 10 SSANGYONG
- 268AS35010 SSANGYONG
- 000915105CC VAG
- 5GM915105AA VAG
- 7P0 915 105 E VAG
- 31255132 VOLVO
- 31255362 VOLVO
- 31255363 VOLVO
- 31652063 VOLVO
- 31652064 VOLVO
- 000915105CC VW
- 5GM915105AA VW
- 7L0915105 VW
- 7P0915105 VW
- 7P0915105E VW
- 99961107010 VW
- 99961107012 VW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Пусковий струм | 760 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 21 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EK720 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0 092 S5A 080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 310 ₴



