
Акумулятор 110Ah-12v Energizer Prem. (393х175х190), R, EN920 (R+правий)
5 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237784114
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 175
Висота [мм] 190
Довжина [мм] 393
Струм холодного пуску, EN [A] 920
Місткість батареї [Ач] 110
Полярність Плюс праворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 110 А. г |
| Пусковий струм | 920 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 393 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 24 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 610 402 092 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S50150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 970 ₴


