
Акумулятор 180Ah-12v Exide Start PRO (L+лівий) (513х223х223),полярність зворотна (3),EN1000
9 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237607346
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Exide
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 1000
Місткість батареї [Ач] 180
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- ACP0800810 AGCO
- APBAT1803 AGCO
- V1801000X0 AGCO
- 48083053 CASE
- B510253 CASE
- B512217 CASE
- XI770007509.4 CLAAS
- 01174690-DF DEUTZ-FAHR
- 01178117-DF DEUTZ-FAHR
- 32F FENDT
- ACP0800770 FENDT
- FX991604342 FENDT
- 5001018696 IRISBUS
- 2994175 IVECO
- 2994401 IVECO
- 2994695 IVECO
- 68022 IVECO
- 93162747 IVECO
- MCEX1000PF JOHN DEERE
- 421-Z28-H121 KOMATSU
- 00580-09200 KUBOTA
- ZE.97020.1755 MAN
- 48083053 NEW HOLLAND
- 9973016 NEW HOLLAND
- 9974531 NEW HOLLAND
- 5000244962 RVI
- 5001860347 RVI
- 1602270 SCANIA
- B514579 STEYR
- ACP0800810 VALTRA
- V1801000X0 VALTRA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 180 А. г |
| Пусковий струм | 1000 А |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 44 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EG1803 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | EG1803 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴


