
Аккумулятор 180Ah-12v VARTA PM Silver(M18) (513x223x223),(L+лівий), EN1000A
10 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 523792
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник VARTA
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 223
Висота [мм] 223
Довжина [мм] 513
Струм холодного пуску, EN [A] 1000
Місткість батареї [Ач] 180
Полярність Плюс ліворуч
OE номера
- 0001479870 CLAAS
- 0001777710 CLAAS
- 0001777720 CLAAS
- 1777720 CLAAS
- 1528607 DAF
- 1871194 DAF
- 1963105 DAF
- 1963351 DAF
- G718901050042 FENDT
- X991450295000 FENDT
- X991451000600 FENDT
- 2994175 IVECO
- 2994402 IVECO
- 2994567 IVECO
- 500050162 IVECO
- 504294954 IVECO
- MCEX1000PF JOHN DEERE
- 3J0028-7247 KUBOTA
- 12230791 LIEBHERR
- 07 97020 1750 MAN
- 07 97020 1756 MAN
- 07 97021 1000 MAN
- 07970201752 MAN
- 81.26601-0129 MAN
- 000 982 41 08 MERCEDES
- 000 982 42 08 MERCEDES
- 000 982 42 08 26 MERCEDES
- 003 541 05 01 MERCEDES
- 005 541 40 01 MERCEDES
- 005 541 43 01 26 MERCEDES
- 0055413901 MERCEDES
- 0055414301 MERCEDES
- A 000 982 41 08 MERCEDES
- A 000 982 41 08 26 MERCEDES
- A 000 982 42 08 26 MERCEDES
- A 003 541 05 01 MERCEDES
- A0009824208 MERCEDES
- A0055413901 MERCEDES
- A0055414001 MERCEDES
- A0055414301 MERCEDES
- A005541430126 MERCEDES
- 1447570 SCANIA
- 1748913 SCANIA
- 1748917 SCANIA
- 1929390 SCANIA
- 2133962 SCANIA
- 20393424 VOLVO
- 20393425 VOLVO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 180 А. г |
| Пусковий струм | 1000 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 513 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 223 мм |
| Вага | 46 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 680 108 100 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092T50770 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 970 ₴




