
Акумулятор 200Ah-12v Energizer Com. (518х276х242), (L+лівий) полярність зворотна (3),EN1050
10 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237784144
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 276
Висота [мм] 242
Довжина [мм] 518
Струм холодного пуску, EN [A] 1050
Місткість батареї [Ач] 200
Полярність Плюс зліва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Пусковий струм | 1050 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Висота | 242 мм |
| Вага | 55 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 700 038 105 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092T30800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 010 ₴


