
Аккумулятор 220Ah-12v Energizer (518х276х242), (L+лівий), EN1150
10 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5237784145
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Виробник Energizer
Напруга [В] 12
Ширина [мм] 276
Висота [мм] 242
Довжина [мм] 518
Струм холодного пуску, EN [A] 1150
Місткість батареї [Ач] 220
Полярність Плюс ліворуч
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 220 А. г |
| Пусковий струм | 1150 А |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Energizer |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Висота | 242 мм |
| Вага | 58 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 720 018 115 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 720 018 115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 790 ₴


