
Акумулятор автомобільний 50Ah-12v Exide EXCELL, R, EN450 (R+правий) 207x174x190
3 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5237607304
+380 (63) 024-38-22
LifeCell- +380 (67) 392-15-48Kyivstar
- +380 (50) 426-89-40Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Виробник | Exide |
| Напруга [В] | 12 |
| Ширина [мм] | 174 |
| Висота [мм] | 190 |
| Довжина [мм] | 207 |
| Ток холодного пуска, EN [A] | 450 |
| Ємність батареї [А·год] | 50 |
| Полярність | Плюс праворуч |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Пусковий струм | 450 А |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 13 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EB500 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | EB500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴



